Čtvrtek 20. 01. 2022 18:00

Knihovnický koncert kapely Neřež

Po dvou letech se do Poličky vrací Neřež Trio = Sázavský, Vřešťál a Fischmann. Koncert bude patřit pohodovým písničkám, jak z klasického repertoáru české folkrockové legendy, tak z nového vánočního alba.

Sobota 22. 01. 2022 20:00

MARKANT ROCK

Pravidelná lednová rocková pumelice.

Sobota 29. 01. 2022 20:00

Jazzové setkání - Duende

Tomislav Zvardoň, Veronika Diamantová a jejich spoluhráči s jejich latino-jazzem

Tomislav Zvardoň, Veronika Diamantová a jejich spoluhráči s jejich latino-jazzem

Sobota 12. 02. 2022 18:00

VOLNÁ STEJČ

Kapely, sólisté, básníci, spisovatelé, divadelníci, performeři - klub je váš!

Volná stejč je komponovaný večer, kdy do Divadelního klubu může přijít kdokoli, kdo má zájem prezentovat svoji tvorbu. Prostor na pódiu, tak mohou využít kapely, sólisté, básníci, spisovatelé, divadelníci, performeři a další.

Pro lepší organizaci večera doporučujeme se předběžně zaregistroval na emailu lzrust@seznam.cz V případě dotazů volejte 776 094 235.

Sobota 19. 02. 2022 20:00

Divadelní večírek

Co dělají herci po představení? Obvykle zpívají a dělají, co je napadne...

Dusík, Libra, Lulu, Dalton, Michal, Ryba, Mladý kočovníci...

Čtvrtek 24. 02. 2022 18:00

KOUZELNÁ PLANETA - Kateřina & Miloš MOTANI

VELKÉ SAFARI & USMÍŘENÍ S AFRIKOU? - GEPARDÍ STEZKOU DO LACHTANÍ ZÁTOKY

Naše kroky jako první zamíří na místo, kde se nám před lety stalo něco opravdu HODNĚ OŠKLIVÉHO. Kde nás lstivě a s nožem v ruce přepadli a okradli. Ještě teď se CHVĚJEME. Jaká bude naše nová africká cesta? Podaří se něco vypátrat? Co tady všechno zažijeme? Zlého nebo dobrého? Podaří se nám USMÍŘIT S AFRIKOU, která nám tolik ublížila? Necháme Windhoek a jeho nebezpečnou čtvrť KATURURU za zády a vyrazíme dál do divočiny, kde našim hlavním cílem budou AFRICKÁ ZVÍŘATA. Budeme brouzdat africkou savanou a pozorovat hbité GEPARDY. Poznáme, jaké to je, dívat se nádherné flekaté dravé šelmě přímo do očí. V zátoce Walwis Bay podnikneme na kajaku velmi veselou plavbu mezi divokými lachtany. Vydáme se také do skalnaté oblasti SPITZKOPPE, kde se nachází spousty drahokamů a polodrahokamů. Ochutnáme nejen dobře propečené čestvé hovězí maso, ale i maso z antilopy, kudu, prasete i oryxe, také plody moře, ale i šneky na česneku. Přesvědčíme se, že DOBRODRUŽSTVÍ na nás čeká opravdu za každým rohem. V parku WATTERBERG obchází opice popelnice a stany. Také prasata, veverky i hbité MANGUSTY vyráží za potravou. A těsně kolem nás leze všelijaký pěkný i nepěkný hmyz. Obrovské safari, skutečný africký ráj, nás pak čeká hlavně v národním parku ETOSHA. Zažijeme tady VELKOU SLONÍ KOUPEL, uvidíme plaché nosorožce, oryxe, antilopy, zebry i spousty dlouhokrkých žiraf, šakaly, hyeny i lvy. Ve městě OPUVO se setkáme s různými zajímavými kmeny – červenými Himba, pestrobarevnými Demba a kmenem HERERO, jehož ženy ještě stále nosí široké bohaté sukně a podivné rohaté turbany. Na vlastní pěst se vydáme do další CHUDINSKÉ ČTVRTĚ a budeme doufat, že se nám mezi domorodci už snad nic špatného nestane.

Pátek 25. 02. 2022 20:00

Miloš Meier: Drumming Syndrome

Bubeník metalových Dymytry Miloš Meier Vás zve na vystoupení svého bubenického one-man show projektu s názvem "Drumming Syndrome". Představí speciální program rozdělený do dvou částí, ve kterých se můžete těšit na osobitě upravené rockové a metalové světové hity, bubenická sóla, filmové soundtracky, unplugged vložku i na odklony do dalších hudebních žánrů. V rámci tour pojmenovaného "Drums'n'Rock'n'Metal Hits Tour 2021" očekávejte originální, výbušné a nesmírně energické vystoupení. Vysoká hráčská technika a zkušenosti z hraní např. s Michalem Pavlíčkem, Kamilem Střihavkou, Supergroup.cz, Danielem Landou, BSP, nebo Gusem G. a bubnování s tímto koncertem po celém světě dávají předpovídat výjimečnému hudebnímu zážitku.

Sobota 26. 02. 2022 19:00

Benefiční představení

Deník Vidláka + koncert kapely Paní věší prádlo

Denník Vidláka jsou krátké Fejetony, které začal psát Tomáš Marák (autor satirických komiksových stripů Battle Owl) poté, co se s partnerkou přestěhovali z Prahy na vesnici a začali opravovat dům. Popisuje v nich všemožné útrapy spojené s opravou domu a zařizováním malé farmy, a to humoristickým stylem jemu vlastním. Tyto humorně podané události zpracovali Vojtěch Skoumal, Magdaléna Větrovská a Václav Větrovský pod vedením Veroniky Jílkové do podoby scénického čtení. Po představení bude následovat koncert kapely paní věší prádlo. Výtěžek akce bude věnován projektu Activersum, který vyvíjí hru pro virtuální realitu jako rehabilitační nástroj pro lidi na vozíku. Více o projektu se můžete dočíst na facebook.com/ActiVeRsumCZ Představení obsahuje explicitní výrazy a není vhodné pro děti.

Sobota 12. 03. 2022 20:00

Koncert Michala Horáka

Mladý nadějný pisničkář poprvé v Poličce

Ahoj, já jsem Michal a jsem písničkář.

Je mi 23 let, ačkoliv prý vypadám na padesát. Píšu písničky o věcech, co mě baví, a doprovázím se u toho nejčastěji na klavír nebo kytaru. Lítám z žánru do žánru, ale myslím, že to je všechno hlavně folk. V nejlepších letech jsem vyhrál několik talentových soutěží a od třinácti let koncertuju všude možně. Taky jsem vydal několik singlů, jejichž počet vjůs se na YouTube pohybuje v řádcích statisíců až miliónů, z čehož mám velkou radost. Na podzim roku 2019 jsem si vydal svoje první album s prozíravým názvem „Michalovo cédéčko“ a na podzim roku 2021 svoje druhé CD jménem „Michalbum“, což dokazuje, že mi při vymýšlení názvů alb nedochází fantazie. A jinak pilně studuju pedagogický obor na Karlově Univerzitě. Tak se třeba stavte na koncert nebo si něco poslechněte, budu rád!

Pěkný den vinšuju, Michal

Převzato z https://www.michalhorak.eu/?page_id=678

Pátek 18. 03. 2022 20:00

Jazzové setkání - Jeff McErlain & Band (USA)

Jeff McErlain – kytary, Walter Fischbacher – klávesy, Cliff Schmitt – baskytara, Ulf Sticker – bicí

Pátek 10. 06. 2022 20:00

Jazzové setkání

Sobota 18. 06. 2022 19:00

D

Pátek 09. 09. 2022 20:00

Jazzové setkání - LAUREN HENDERSON (USA)

Sobota 10. 09. 2022 17:00

Norbis

Čtvrtek 27. 10. 2022 20:00

Jazzové setkání - Lucy Yeghiazaryan Quartet (USA/CZ)

Lucy Yeghiazaryan Quartet: Lucy Yeghiazaryan (USA) – zpěv, Adam Tvrdý – kytara, Petr Dvorský – kontrabas, Joris Dudli (A) – bicí

Pátek 11. 11. 2022 18:00

Jazzové setkání - Annna Kolchina (USA

Pátek 19. 05. 2023 20:00

Jazzové setkání - SAX & CRIME