iss

Program

STŘEDA 26.04.2017 20:00

LiStOVáNí - Na první pohled

Nechte se potěšit neobyčejným příběhem francouzského spisovatele Gregoire Delacourta.

Věříte na lásku na první pohled? Ať už věříte či nevěříte, nechte se potěšit neobyčejným příběhem francouzského spisovatele Gregoire Delacourta. Ve svém novém románu vypráví o křehkosti rodící se lásky a o tom, jakou moc mají slova: ta, která uzdravují, i ta, která ubližují. Pod zdáním přeslazeného románu z červené knihovny se skrývá příběh o povrchnosti vnímání zevnějšku, o diktatuře krásy, o osamění a hledání lásky. Kniha, která ve Francii vyvolala skandál i překvapivou žalobu hollywoodské star Scarlett Johanssonové. Účinkuje Sára Venclovská a Jakub Zedníček. Předprodej lístků v knihovně.

PÁTEK 28.04.2017 20:00

4. Benefiční koncert pro Vašíka

Čtvrtý ročník Benefičniho koncertu

Čtvrtý ročník Benefičního koncertu pro Vašíka z našeho regionu , který je od narození postižen mozkovou obrnou. Celý výtěžek koncertu slouží na částečné pokrytí léčebného pobytu na který nepřispívá zdravotní pojištovna . Vystoupí skupiny THE KREDENC a TŘETÍ ZUBY . Těšit se můžete i na každoroční překvapení

SOBOTA 29.04.2017 20:00

Skartovačka - Vol.3

Výstava poličských výtvarníků s komponovaným večerem plným akustické a elektronické hudby, mluveného slova a vizuálních vjemů, se spoluprací uměleckých skupin Grotesque a Chaoscompany.