DIVADELNÍ KLUB POLIČKA - Místo pro samotestování

30. dubnem končí v Divadelním klubu místo pro samotestování a od úterý 4. 5. 2021 bude k dispozici testovací centrum v Tylově domě. Veškeré informace naleznete na webu www.policka.org.

Děkujeme tímto všem, kteří využili našich služeb, a těšíme se na shledání zanedlouho třeba na zahrádce před Divadelním klubem u sklenky něčeho dobrého.

Za DK,
Lulu

infoNebuď součástí problému – buď součástí řešení:

Od ÚTERÝ 9.3.2021 bude v Divadelním klubu v provozu místo pro provedení samotestování antigenních testů na COVID-19.

Cílem je zajistit místo, kde si bude moci člověk udělat test formou samotestování. Otestovat se může přijít kdokoli a testování bude zdarma, a to díky Janu Smejkalovi, který nákup testů zafinancoval. Druhou možností je pak poskytnutí místa k samotestování pro OSVČ a malé firmy, které bylo zajištěno ve spolupráci s dodavatelem antigenních testů – poličskou firmou MEDESA. První testovací sady, které máme, jsou určeny pro testování z přední části nosu a výsledek je znám do 15 minut. Kromě testů budou zdarma k dispozici také respirátory.

Toto testování je zcela dobrovolné a anonymní. V případě pozitivního výsledku je pak potřeba kontaktovat svého ošetřujícího lékaře. Výsledky námi poskytovaných antigenních testů jsou pouze orientační. Službu testování PCR poskytují akreditovaná testovací centra v Litomyšli a ve Svitavách.

Důvodem pro zavedení samotestovacího centra v Divadelním klubu je dlouhodobá neutěšená situace v rámci pandemie a naše přesvědčení, že pouze při dostatečném testování je společnost schopná vrátit se do běžného života v co nejkratším čase. Vždy, když budete potřebovat „mít jistotu“, že nejste pozitivní, stačí se otestovat.

Nyní jsme v začátcích a nejsme schopni říci, jak se situace okolo samotestování bude vyvíjet. Přijměte prosím toto testovací centrum, jako jednu z možných cest k návratu do normálu.

Tento projekt vzniká ve spolupráci města Poličky, Divadelního spolku Tyl, Jana Smejkala, společnosti MEDESA a dalších.

Veškeré informace naleznete na www.divadelniklub.cz v sekci COVID 19 V KLUBU.

Lukáš Zrůst, autor projektu
Email: lzrust@seznam.cz, Tel.: 776 094 235

calendar_todayOtevírací doba místa pro samoodběry:

Samotestování v Divadelním klubu bylo ukončeno.

PŘI NÁVŠTĚVĚ PROSÍM DODRŽUJTE VEŠKERÁ HYGIENICKÁ NAŘÍZENÍ A ŘIĎTE SE POKYNY OBSLUHUJÍCÍHO PERSONÁLU A INFORMAČNÍMI CEDULEMI – DĚKUJEME.

play_circle Media:

Rozhovor v iVysílání ČT:


https://www.ceskatelevize.cz/porady/1096902795-studio-6/221411010100315/video/826687

Článek na Aktuálně.cz:


https://zpravy.aktualne.cz/domaci/misto-kulturnich-akci-ted-zarizuji-testovani-na-covid-kazdy/r~3b2f514680db11eb8e470cc47ab5f122/

file_download Ke stažení / Shlédnutí:

picture_as_pdfDoporučení pro využití antigenní testů za účelem zabránění šíření nákazy COVID-19
picture_as_pdfMimořádné opatření MZ - Podrobný postup samostestování

photo Fotogalerie:

movie Videoprohlídka:

account_balance Pratneři projektu:

www.divadelniklub.cz, faceboook.cz/divadelní klub polička, www.medesa.cz,, www.policka.org,